English

Bene svarbiausia festivalio „Baltica“ dalis yra visų dalyvių įsikūrimas ir įsigyvenimas vienoje erdvėje – festivalio miestelyje Bernardinų sode. Čia tris dienas – liepos 7, 8 ir 9 – įrengtose trijose scenose pakaitomis ir vienas per kitą šurmuliuos visų šalių atstovai – dainuodami, grodami, šokdami, pasakodami, bendraudami, rodydami savo tradicijas, amatus ir net siūlydami paragauti savo tautos tradicinių patiekalų. Nerasite patogesnio būdo artimiau susipažinti su itin skirtingomis kultūromis ir žmonėmis!

Kiekviena diena turėtų atsiskleisti vis kitaip, pasirinktu repertuaru susitelkiant ties augmenija ir gyvūnija (liepos 7 d.), dangumi ir žeme (liepos 8 d.) bei galiausiai apimant visą gamtą ir žmogų (liepos 9 d.).

Žinoma, čia sutiksite ir ne vieną įvairių mūsų šalies regionų bei miestų folkloro ansamblį, tautinio paveldo meistrai rodys savo talentus, gausite ir užkąsti, ir atsigerti.

Vaikai – su tėveliais ar be jų – kviečiami apsilankyti vaikų saloje, kur galės šį tą sužinoti apie Lietuvos, ypač saugomų teritorijų, gamtą, pažaisti, padainuoti, parungtyniauti, pabendrauti.

O vakarais, nuo 19 val., visi sueisime į sodo vidury, prie fontano, klausytis, žiūrėti ir, svarbiausia, išbandyti savo ausis, balsus ir kojas suderinti su kitų šalių žmonių garsais, ritmais bei judesiais.

Taigi, kviečiame pagyventi drauge!


 

Festivalio miestelis Bernardinų sode: koncertai, tradicijų, amatų, nacionalinės virtuvės demonstravimas

Liepos 7 -9 d.

Programa ir žemėlapis, (pdf versija).