Dainų diena 2018
Respublikinė konkursinė liaudies meno paroda. Laureatai

.2005- ųjų metų respublikinės konkursinės liaudies meno parodos

I-ųjų vietų laureatai, AUKSO VAINIKO laimėtojai

Už geriausius vaizdinės dailės kūrinius - RIMUI ZINKEVIČIUI (medžio skulptūra),  Ukmergės r.

 

Už geriausius taikomosios dailės kūrinius - ANTANINAI DIDŽGALVIENEI (juostos), Kaunas

 II ir III vietų laureatai::

Vaizduojamoji liaudies dailė
II vieta -  Elenai ADOMAITIENEI (tapyba), Akmenė
III vieta – Odetai TUMĖNAITEI - BRAŽĖNIENEI (grafika), Utena

Taikomoji liaudies dailė
II vieta -  Vytautui VALIUŠIUI (keramika), Utenos r.
III vieta – Zofijai KURPEIKIENEI (audiniai), Šilalės r.

Specialiaisiais diplomais apdovanoti:
Valė Babinskienė (audiniai), Vilkaviškio r.
 Rūta Indrašiūtė (keramika), Varėnos r.
 Elena Kniūkštaitė (tapyba), iš Kaišiadorių r

Regioninių turų laureatai

Vaizduojamoji liaudies dailė

 

ALYTAUS APSKRITIS

I vieta -  Saulius Lampickas (medžio skulptūra),  Alytus

II vieta -  Algirdas Juškevičius (medžio skulptūra), Varėna

III vieta - Juozas Videika (medžio skulptūra), Jurbarkas

 

KAUNO APSKRITIS

I vieta - Elena Kniūkštaitė (tapyba),  Kaišiadorių r.

II vieta - Alfonsas Teresius (medžio skulptūra), Kauno r.

III vieta - Antanas Jusevičius (medžio skulptūra), Kaunas

 

KLAIPĖDOS APSKRITIS

I vieta - Vytautas Galdikas (tapyba), Palanga

II vieta - Giedrius Venckus  (medžio skulptūra), Palanga

III vieta - Albertas Žulkus (medžio skulptūra), Palanga

 

MARIJAMPOLĖS APSKRITIS

I vieta - Elena Ruzgienė (tapyba), Šakiai

II vieta - Zenonas Skinkys (medžio skulptūra), Vilkaviškis

III vieta - Raimondas Blažaitis (medžio skulptūra), Vilkaviškis


PANEVĖŽIO APSKRITIS

I vieta - Rimas Zinkevičius (medžio skulptūra),  Ukmergės r.

II vieta - Jonas Tvardauskas  (medžio skulptūra), Anykščiai

III vieta - Stanislovas Janušas (medžio skulptūra), Panevėžys


ŠIAULIŲ APSKRITIS

I vieta - Elena Adomaitienė (tapyba), Akmenė

II vieta -  Edmundas Gaubas (medžio skulptūra), Radviliškis

III vieta - Petronėlė Jonaitienė (tapyba), Pakruojo r. Linkuva


TAURAGĖS APSKRITIS

I vieta - Laimutė Juzikėnaitė  - Ašmonaitienė (tapyba), Jurbarkas

II vieta - Edmundas Mažrimas  (grafika), Tauragė

III vieta - Antanas Kazlauskas (medžio skulptūra), Tauragė


TELŠIŲ APSKRITIS

I vieta - Rūta Kavaliauskienė (medžio skulptūra), Plungė

II vieta - Kazimieras Striaupa (medžio skulptūra), Plungės r.

III vieta - Sigitas Jagminas (medžio skulptūra), Telšių r.


UTENOS APSKRITIS

I vieta - Odeta Tumėnaitė - Bražėnienė  (grafika), Utena

II vieta - Anelė Araminienė (medžio skulptūra), Utena

III vieta - Gita Juškėnienė (karpiniai), Utena


VILNIAUS APSKRITIS

I vieta - Vanda Umbrasienė (medžio skulptūra), Elektrėnai

II vieta - Veronika Juodagalvytė (tapyba), Vilnius

III vieta - Klaidas Navickas (karpiniai), Vilnius

 

 

Taikomoji liaudies dailė

 

ALYTAUS APSKRITIS

I vieta -  Rūtai Indrašiūtei (keramika), Varėnos r.

II vieta - Juzė Grigienė (audiniai), Varėnos r.

III vieta - Audronė Lampickienė (margučiai), Alytus

 

KAUNO APSKRITIS

I vieta - Antanina Didžgalvienė (juostos), Kaunas

II vieta - Zita Riestienė (sodai), Kaunas

III vieta - Rasa Klingaitė (tekstilė - lėlės), Kaunas

 

KLAIPĖDOS APSKRITIS

I vieta - Emilija Černeckienė (audiniai), Palanga

II vieta - Teresė Žulkienė (audiniai), Palanga

III vieta - Ona Gražina Umbrasienė (juvelyrika), Palanga

 

MARIJAMPOLĖS APSKRITIS

I vieta - Valė Babinskienė (audiniai),Vilkaviškis

II vieta - Kazimieras Barišauskas (juvelyrika), Marijampolė

III vieta - Marija Danilaitienė (audiniai), Vilkaviškis

PANEVĖŽIO APSKRITIS

I vieta - Dalia Bernotaitė (audiniai), Anykščių r.

II vieta -  Virgilijus Kazimieras Galiauskas (kalvystė), Panevėžys

III vieta - Gvidas Vilys (juostos), Panevėžys


ŠIAULIŲ APSKRITIS

I vieta - Sigita Milvydienė (juostos), Šiauliai

II vieta - Regina Mataitienė (keramika), Šiaulių r.

III vieta - Pranciškus Veisas (kaukes), Akmenės r.


TAURAGĖS APSKRITIS

I vieta - Zofija Kurpeikienė (audiniai), Šilalės rajonas

II vieta - Petronėlė Olendrienė (audiniai), Tauragė

III vieta - Vaidilutė Jančaitė (sodai), Šilalės r.


TELŠIŲ APSKRITIS

I vieta - Česlovas Pečetauskas (kalvystė), Mažeikiai

II vieta - Adolfina Vaitkevičienė (pynimas iš vytelių), Mažeikiai

III vieta - Jadvyga Bulauskienė (margučiai), Telšiai


UTENOS APSKRITIS

I vieta - Vytautas Valiušis (keramika), Utenos r.

II vieta - Aldona Karpavičienė (sodai), Zarasai

III vieta - Valė Šablinskienė (audiniai), Zarasai


VILNIAUS APSKRITIS

I vieta - Jadvyga Kunicka (verbos), Vilnius

II vieta - Vita Babičienė (juostos), Vilnius

III vieta - Elena Jablonskaitė (audiniai), Švenčionys

                                                               

Sveikiname laureatus!

Lietuvos liaudies kultūros centras
Nominacijos steigėjas

Parengė Inga Kriščiūnienė